Vstoupit do programu ZCZO 2

Přečti si Obchodní podmínky a následující shrnutí o programu ZCZO 2: 

ANOCHCI SE STÁT ČLENEM PRÉMIOVÉHO PROGRAMU Základy celostního zdraví Online 2 a MÍT PŘÍSTUP k jedinečným návodům, jak se stát vědomou bytostí, která pochopí své místo tady ve škole života, a která se stane zodpovědnou za své zdraví, vztahy a celý život.

“Jsme připraveni a těšíme se, že vás naučíme, jak se stát šťastným, vědomým, zdravým a zodpovědným člověkem. Tento program vás naučí od začátku, krok za krokem, jak v sobě objevit životní výzvy, jak je přijmout a jak je zpracovat, a pak uplatnit prakticky ve svém životě a tak změnit od základu svůj život. Naučíme vás, jak použít vaše tělo jako svého pomocníka, jak ho využít ke změně postojů a vztahů, jak z něj číst. Najdete sami sebe, změníte sami sebe a tím nastartujete nový život bez ohledu na to, co ti druzí. Garantujeme vám, že všechno pochopíte! Kurz vás v mnohém překvapí. Chceme, aby to byla nejlepší investice ve vašem životě!”
Miluška a Ivan s láskou

Ujisti se, že Obchodním podmínkám a všemu o programu ZCZO 2 rozumíš, a dole vyplň objednací formulář:

ANO - rozumím, že příprava celého programu trvala mnoho měsíců a obsahuje znalosti a postupy získávané léta, a proto budu s nabytými informacemi nakládat s respektem a úctou.

ANO - chci se aktivně zapojit do tréninku, sledovat videa a plnit úkoly, chci být členem skupiny vědomých lidí a udělám vše, co bude v mých silách, abych získané vědomosti aplikoval(a) ve svém životě.

ANO - potvrzuji, že do tohoto programu investuji s plným vědomím, otevřenou myslí, a že nejsem v tísni a mohu si ho dovolit.

ANO - potvrzuji, že NEBUDU materiály z tohoto kurzu šířit bez předchozího souhlasu autorů kurzu! Jsem si vědom(a), že porušení této podmínky bude mít za následek zrušení přístupu do členské sekce bez náhrady kurzovného.

ANO - vím, že vstupem a zaplacením programu získám svůj přístup (login a heslo) a budu mít k dispozici 5-týdenní online video trénink přístupný přes internet a webový prohlížeč. Po 5 týdnech budou uvolněna všechna videa a já se k nim můžu kdykoliv vrátit, přehrávat je, stahovat jako mp3 nebo v PDF a to navždy a bez omezení.

ANO - vím, že mi po celou dobu kurzu a ještě měsíc po jeho ukončení bude Miluška s Ivanem k dispozici, a pomohou mi zodpovědět nejasnosti, které mě budou napadat. Ale je mi jasné, že složité numerologické a jiné rozbory nad rámec kurzu po nich chtít nemohu.

ANO - BONUSY - přijímám, že pokud vstoupím do programu, získám bonusy, které mají hodnotu přesahující cenu kurzu. Bonusy budou uvolněny po uplynutí garanční doby nebo po ukončení kurzu.

ANO - VÍM, že cena kurzu se všemi bonusy je pouhých 6.032 Kč, pokud nejsem z ČR, tak 237 EUR. Vím, že kurz mohu zaplatit najednou nebo ve dvou měsíčních splátkách.

ANO - VÍM, že pokud jsem zakoupil/a alespoň jeden z kurzů: Odpustit je láska (OJLO), Soužít je láska (SJLO), Tolerovat je láska (TJLO), Radovat se je láska (RJLO), Přijímat je láska (PJLO), mám nárok na 40% slevu z ceny ZCZO 2, takže zaplatím jen 3.626 Kč /140 EUR. Jakožto účastník kurzu Zdravé bohatství (ZB) mám slevu 50%. Na tyto slevy nemám nárok, pokud jsem dostal/a tyto kurzy zdarma v nějaké akci!

ANO - 14-ti denní GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ – vím, že nic neriskuji, a tento program můžu jednoduše vrátit. Pokud zjistím, že mi program ZCZO 2 nevyhovuje nebo nenaplní mé očekávání, dostanu své peníze zpět. Musím to udělat do 14 dní od objednání a dát o tom Milušce nebo Ivanovi vědět emailem na adresu fakturace@matousovi.cz. Pokud to neudělám do 14 dní od objednávky, nebude to už později možné.

ANO - Vím, že mě čeká ještě jeden dárek - video 10 principů ke šťastnému naladění, které dostanu hned, jakmile vstoupím do placené sekce.

ANO - Chci vyplnit Objednací formulář do členské sekce Základy celostního zdraví Online 2:

Z technických důvodů není v současné době přístupná platba online přes platební bránu GoPay!

Děkujeme za pochopení.