Příběh 5 - Věrky

Poslední 5. příběh - Věrky

O partnerských vztazích, zánětech močových cest, výtocích, křečových žílách, studených rukách, černé barvě a antikoncepci..

Věrka za námi přišla, protože měla trápení ve vztazích s muži. Byla sama a vždycky ji každý partner opustil. Přitom ona se vždycky tak snažila, aby s ní byl šťastný. Prý přesně podle našich doporučení v ženských programech.

Při pohledu na ní bylo jasné, že má problémy s ženskými orgány, že trpí výtoky a překyselením. Celou bradu měla posetou červenými pupínky, což diagnostikuje zánět v pohlavních orgánech a hormonální problémy. Když jsem se jí na to zeptala, řekla, že už to skoro nemá, že kdysi ano, ale teď už jen nepatrně a občas. Nechtěla přiznat pravdu. 

Jediné, co přiznala bylo, že mívá často zánět močových cest a v dětství měla 2x zánět ledvin. Současně ji hodně trápí křečové žíly, takže musí nosit pořád kalhoty. A samozřejmě užívá hormonální antikoncepci - přece musí, když ji všichni muži opouští. Když mi podávala ruku, byla úplně ledová a vlhká ...

Pro jistotu ještě jednou začátek příběhu

Hledání souvislostí podle Astrologie 9 planet

Hledání souvislostí podle Numerologie

Hledání souvislostí podle Psychosomatiky

Hledání souvislostí podle Stravování

Ukázka řešení příběhu

Neboj se ptát a komentovat.

Tvůj dotaz, názor nebo zkušenost může někomu ohromně pomoci.

Přidej se do diskuze (email se na webu nezobrazuje)

 1. Kamila napsal:

  Dobrý den, potřebovala bych poradit. Má dcera Elena 17 let. Stále trpí na vnitřní chlad.Stále je jí zima. Má studené nohy i ruce. Nepomáhá ani ginko biloba.Děkuji moc.

 2. Jana napsal:

  Tento příběh se mě opravdu hluboce dotknul. Zdá se, že můj příběh má s příběhem paní Věrky hodně společného. Paní Věrka se narodila 26.2.1990 a já 22.6.1990.e stejnou kombinaci čísel a jsme obě vodní znameni, ona Ryba a já Rak. Já mám opačný problém, každého partnera jsem vždy opustila já. Řekla bych, že se mi v každém vztahu objevuje to samé. Současného přítele jsem též chtěla opustit, ale neudělala jsem to, protože si myslím, že by to bylo nějaké moje selhání, že nic pro nás neudělám.
  Jenže stojím stále na místě, protože příteli vůbec v ničem nevěřím a žijeme spíš vedle sebe než spolu.
  Když má dojít na milování, tak se vnitřně hned rozpláči, někdy i ukapne slza. Pro mě sex není Sport a když v tom vztahu něco chybí, nedokáži se mu oddat. A on je pak zklamaný,že nechci. A já se bojím,bude to zas bude rychlé a že si to nestačím prožít a sladit se s ním tělem i duší a myslí. Nejde mi to. A pořád dokola. Mám i zdravotní problémy podobného charakteru, ale ty tu teď nechci popisovat.
  Mohla byste mi paní Miluško nějak poradit? Děláte pořád i osobní konzultace?

  • Miluška Matoušová napsal:

   Jano, muži a ženy vnímají sex naprosto odlišně, všechno se můžete naučit v Žena je láska, kurz je teď zdarma a přihlášení je tady:
   https://zenajelaska.cz
   Těším se na vás uvnitř! s láskou Miluška

 3. Renata napsal:

  Ahoj Miluško,

  jsem 9 oheň,narozena 27.7.1973. Pár neduhů se mi díky Tvým radám podařilo zmírnit, ale zatím je nedokážu odstranit úplně.Vždy se to za nějaký čas vrátí. Trápí mně hemoroidy, ze začátku to bylo jednou za rok, nyní co dva měsíce.K tomu se přidaly problémy s očima. Objevují se mi před nimi takové tenké nitě(provázky), na pravém oku to přechází až v mlhu. Prosím o nasměrování na co se mám ve svém životě zaměřit, abych tyto problémy odstranila úplně.

  Děkuji
  Renata

  • Miluška Matoušová napsal:

   Ahoj Renatko, chtěla bych ti v první řadě říct, že naprosto chápu, že se chceš svých nemocí zbavit, ale ono to jaksi z principu školy života a nemoci jako daru nejde 😀 Když máš nějaký celoživotní úkol, výzvu ke změně, tak jí budeš řešit prostě celý život, jde jen o to, jak moc tě bude ovládat nebo jak ty ji budeš zvládat. Ale více či méně se oslabení tvých životních orgánů prostě projevovat musí podle toho, jak ty více či méně zvládáš své výzvy. Čím víc je zvládáš, tím méně se projevují problémy na těle 🙂 snad jsem tě nevyděsila a nevzala ti motor se o sebe starat, protože je lépe vědět než se nechat vláčet a netušit, co se děje. Jsi super, že se staráš!
   Je třeba pracovat na své ženské roli – máš rovinu myšlení (1-2-3) a učit se mluvit o svých pocitech (tři izolované sedmičky!), učit se rozmotávat to, jak se cítíš a pomalu to dávkovat ven, proto se ti tvoří uzly v konečníku – hemeroidy, kdy sedíš na tom, co bys měla pustit a trápí tě to. Určitě bych změkčovala své tělo jaterní podporou a rozhýbala bych tekutiny v těle, protože nemáš číslo 5, potřebuješ vedení a pomocnou ruku, v členské sekci dostaneš i metodu 6 minut, protože potřebuješ i naučit se naslouchat svému srdci a intuici, rozhýbat ženské schopnosti. Na jaře si udělej řádnou očistu, ať si vyčistíš nejen střevo, ale i oči (jaterní kůra). Těším se na tebe uvnitř! s láskou Miluška

   • Eri napsal:

    Dobrý den Miluško a Ivane, děkuji za krásnou práci, jakou společně děláte… Všechno co umíte pojmenovat slovy, cítím až do morku kosti….Všechno souvisí se vším, to je naprosto jasný… Chtěla bych i já poradit, jak se zbavit otoků nohou a vlastně celého těla *14.10.1972,zdravě se stravuji, maso sem omezila na 1x týdně(krůtí, kuřecí) skoro 2roky a žádný zlepšení… Pořád pocit(né jen pocit) těžkých nohou…

 4. Martina napsal:

  Ahoj Miluško,můžeš mi prosím pomoci..Jsem 6 kov,narozena 21.9.1976..Moc bych si přála se cítit dobře,jak na těle tak i na duši.Jsem ze všeho už unavená,vyčerpaná.Je možnost to vyřešit?Děkuji Martina

 5. Šárka napsal:

  Jsou to zajimavé pribehy I ja jsem už toho dost pochopila ale musela jsem padnout na to dno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů