Příběh 3 - Zdeňka

Tady se podíváme na celý 3. příběh - Zdeňka

O chřipce, infekci, zánětech v těle, zácpě, překyselení, imunitě, vyrážce a nekomunikaci o pocitech..

Zdeněk byl neustále unavený, bolelo ho celé tělo, záda a celá páteř. Často byl nemocný, říkal, že má pocit, že je vlastně nastydlý téměř od podzimu do jara, neustále mu byla zima, takže se každý večer musel naložit do horké vany.

Trpěl na záněty čelních dutin, několikrát byl v nemocnici na proražení nosní přepážky a čištění dutin, což je dost bolestivá procedura. Když se mu různě na těle začaly tvořit divné boule a zatvrdliny, rozhodl se zkusit očistu. 

Pro jistotu ještě jednou začátek příběhu

Hledání souvislostí podle Astrologie 9 planet

Hledání souvislostí podle Numerologie

Hledání souvislostí podle Psychosomatiky

Hledání souvislostí podle Stravování

Ukázka řešení příběhu

Neboj se ptát a komentovat.

Tvůj dotaz, názor nebo zkušenost může někomu ohromně pomoci.

Přidej se do diskuze (email se na webu nezobrazuje)

 1. Zdenka napsal:

  V Zdeňově příběhu jsem se také viděla, také jsem tuším kov? – přesotže, jsem skupina 0 (2.12.1950). Také se snažím odpouštět- to se dá, ale zapomenout? To se nedá. To si nese člověk s sebou po celý život. Zdeňkovy problémy s vyprazdňováním nemám , jen výjimečně. Spíš mě trápí stěhovavé bolesti díky změnám počasí….Vaše vide jsou hodně zajímavá a inspirativní. Díky za ně.

  • Ivan Matouš napsal:

   Děkujeme, jen malou, ale důležitou poznámku – podle Astrologie 9 planet nejste Kov, ale 5 Země.

 2. napsal:

  Prosím, moc bych si přála svůj rozbor – co mohu udělat ?

  • Miluška Matoušová napsal:

   Rozbory už neděláme, protože neslouží vám 🙂 pouze navigujeme, kudy se můžete začít ubírat sami v poradně zdarma na našem blogovém webu empatia:
   https://empatia.cz
   Děkujeme!

 3. Prosba o radu napsal:

  Ahoj Miluško a Ivane, vím, že vy sami už rozbory lidí neděláte. Ale měla bych o takový rozbor zájem. Našla jsem na stránce EMPATIA paní Petržálkovou z Klatov. Zajímalo by mě, jestli paní Petržálková taky dělá stejné rozbory jako jste dělali například u pana Zdeňka. Moc děkuji za odpověď. S láskou Mirka

  • Ivan Matouš napsal:

   Ahoj Mirko, to by ses musela zkusit s ní domluvit, nevím, jek na tom teď je, ale nedávno jsme se domluvili, že už na empatia.cz její kontakt zrušíme. Doporučil bych Lenku Krůpovou, ale z tvého dotazu usuzuji, že bude asi mimo „tvůj rajón“ ? Ivan

 4. Poděkování napsal:

  Moc děkuji za Zdeňkův příběh, v mnohém se v něm vidím. Taky mám oddělené 1 a 7 v datumu ? (17.10.1975) a taky jsem tvrdý kov. Už léta na sobě pracuji. Ale na svoji krevní skupinu A jsem koukla až teď. Ale více, či měně si myslím, že mám na 85% stravu dobrou. Ale shoda je i v tom že mám taky studené nohy a ruce, a vůbec problém se zimou (taky jako Zdeněk jsem pořád naložená v horké vodě. Jediné co asi nesedí je ta stolice, já ji mám zaručeně každý den ráno ? Ale jináč to sedí. Ještě jednou , moc děkuji. Zkusím z vaši knížku víc pracovat, takhle na příkladu jsem ji asi líp pochopila. Ještě jednou moc a moc děkuji ? Mirka

 5. Diky napsal:

  Musim se smát. V zivote jsem Mirku nepotkala a najednou sama Mirka. Diky moc, myslím, ze jsme se poznali vsichni. Ja děkuju Katce a Zdenkovi protoze tam jsem se poznala a i kdyz uz na sobe hodne dlouho pracuji a s úspěchem, vzdycky se najde nejaka informace k zamysleni. Diky za to co děláte.

 6. Mirka napsal:

  Děkuji za poučný příběh, důležité souvislosti, Miluško. Bylo to přesně pro mě: jsem 6KOV a rozumím Zdeňkovi.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů