Jak jsem uzdravila dceru zdravou výživou

Ráda bych poděkovala Matoušovým a zároveň se rozdělila s jejími posluchači a čtenáři o mé zkušenosti. Již dlouhou dobu se zabývám \'\'alternativní\'\' léčením, k němuž jsem se dostala prostřednictvím mé dcery, která odmalička trpí zahleněním, záněty středouší, bolestmi bříška. Vyzkoušela jsem, co se dalo, stálo to mě i mou rodinu dost peněz a zároveň úsilí. V jednu chvíli už jsem myslela, že prostě nic nezabírá, všechno špatně, pořád to samé dokola... \'\' začarovaný kruh\'\'.

Pak jsem jakoby \'\'náhodou\'\' shlédla Empatii a Akademii celostního zdraví a bylo vymalováno!!!!!!!!!! Tři měsíce užívání VOJTĚŠKY, PROBIOTIK A VITAMÍNU C stačilo k tomu, abychom užívání antibiotika stáhli z - každý druhý měsíc - na max. jednou za rok! Zjistila jsem, že produkty Calivita jsou sice na první pohled drahé, ale když jsem si propočítala počet tablet, a po dvou měsících jsem zjistila , že to opravdu funguje, tak jsem v podstatě nemohla nic namítat. Díky vhodnému dávkování a maximálním informacím, které jsem získala od Matoušových, a vlastní studií na Empatii, jsem opravdu udělala kus práce, co se týče nemocí v naší rodině.

Musím ale říct, že to jde pak ruku v ruce jedno s druhým, nasazením produktů zjistíte, že jste si odlehčila a zároveň vás to nutí odlehčit stravu, dodržovat pitný režim a začít se o sebe starat. Ještě bych chtěla podotknout, že to chce trpělivost, opravdu vydržet alespoň ty tři měsíce, než dojde k posunu... mně se to vyplatilo, tak doufám , že zveřejněním mého příspěvku bude více takových lidiček, kterým toto vše \'\'starání se o sebe\'\' pomůže. V podstatě jsem si řekla, že naší generaci stejně nic jiného nezbývá, jelikož budeme podle nové důchodové reformy pracovat do vysokého věku, tudíž dle \'\'mě\'\' je nejlepší investicí v této chvíli pro \'\'mne\'\' investice do vlastního zdraví.

Tolik mě zajímalo zdraví a tolik jsem toužila pomáhat druhým. Najednou z čista jasna přišla nabídka - otevři si Zdravou výživu! A já do toho šla! Příležitost, na kterou jsem čekala, jsem sebrala, a rozhodla se, že se nepoddám žádným strachům, zda si někdo ode mne něco přijde koupit, zda vydělám, zda zaplatím nájem, zda nezkrachuju. Kdysi bych do toho nešla. Dnes vím, že vše je zkouška, která je od slova Zkusit. Jak to dopadne, z toho se poučím!

Vesmír funguje dokonale, a když člověk ukáže, že má chuť do změny jít, a to kdekoliv, přinese mu příležitost, která přinese takovou změnu jeho života, na kterou léta čekal. A pak stejně zase jde jen o to, zda ji sebere, anebo nechá být. Já ji sebrala a život si užívám!

Renata  Effenbergerová