Nadstavbové moduly ZCZO

Tyto moduly jsou sice "samostatné programy", ale určené prioritně pro účastníky, kteří prošli kurzem Základy celostního zdraví Online.

Nezabýváme se v nich proto základními pojmy a přístupy k celostnímu zdraví, vztahům a životu. Co je Astrologie 9 planet a další diagnostické metody, proč vše souvisí se vším a nic se neděje náhodou, proč můžeme řešit jen sebe a nikoho jiného, jak fungujeme jako trojjediné bytosti (Tělo, Mysl, Duše), že strava je základ našeho zdraví, atd., atd..

Ale možná ti je tohle všechno jasné a pak nic nebrání pustit se do následujících modulů, jejichž počet bude postupně  narůstat (jak to budeme zvládat). 🙂

  • 1
    (modul prioritně pro ženy) Jak to udělat, aby se partner i děti s nadšením stravovali zdravě. Jak docílit toho, aby rodina fungovala zdravě. Jak rodinu léčit a vyléčit. Jak a co vařit, aby tě to nestálo příliš energie.
Klikni na banner
  • 2
    Jak dodat každé buňce tvého těla dostatek energie, aby ses cítil zdravý a měl sílu na všechno, co miluješ dělat. Co jíst a co nejíst. Proč a kdy něco nejíst, proč a kdy naopak něco jíst. Jak si sestavit individuální výživový režim. Kdy a proč doplňovat talíř doplňky stravy.
Klikni na banner