KNIHU ZÁKLADY CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

SI NYNÍ MŮŽEŠ PŘEDOBJEDNAT

SE SLEVOU 20%!

Konečně se blíží dotisk knihy, bude koncem listopadu 2022!
Jako odměnu za čekání máš možnost si ji do vytisknutí předobjednat s 20% slevou!

Přesné datum zatím nevíme, takže neváhej,
protože okamžikem vytištění knihy tato šance skončí!

Chceš být zdravý i bez chemických léků a operací?

Chceš rozumět, co ti tvá nemoc říká o tobě?

TO VŠE A MNOHEM VÍC SE DOZVÍŠ V NAŠÍ KNÍŽCE

"Pokud věříš na náhody, nikdy nenajdeš smysl svého života."

Miluška a Ivan Matoušovi

Pár slov o nás

Jsme Miluška a Ivan Matoušovi a v podstatě celý život se věnujeme celostnímu zdraví. O své zdraví se staráme preventivně, neužíváme žádné chemické léky. Zdravotní systém se snažíme nepotřebovat. Pokud nějaká nemoc přijde, víme, proč ji potřebujeme, co máme změnit ve svých postojích a jak se přírodně vyléčit. Naším přáním je, aby se tohle naučili všichni lidé, protože je to tak jednoduché, že to pochopí každý. 

Co ti naše nová kniha přinese

Možná nic a možná všechno!
Může ti ukázat cestu. Jít po ní ale budeš muset sama/sám.
Změní život o 180 stupňů. Když jí to dovolíš.

Najdeš sebe

Možná máš dojem, že se znáš. Jak hluboce se můžeš mýlit! Ukážeme ti, kdo jsi ne podle subjektivních představ, ale podle tisíce let ověřených nauk a vědomostí. Pochopíš, kým vlastně jsi!

Pochopíš své neduhy

Dojde ti, proč máš své nemoci nebo problémy ve vztazích. Pochopíš, proč si je přitahuješ do života a co ti mají napovědět. V čem tě zastavují. Přijmeš je jako pomocníky, jako dary, nikoliv jako nepřátele.

Najdeš klíč k uzdravení

Tělesnému i duševnímu. Pokud přijmeš své neduhy jako výzvy ke změnám ve svém životě, uvidíš, že uzdravit se, může být velmi jednoduché. Možná ne snadné, ale jednoduché určitě.

 Máš už odvahu vzít život do svých rukou?

0 lidí sleduje naše programy Akademie Celostního Zdraví.

Kniha je esencí základního kurzu, kterou můžeš mít všude při ruce!

Sleduji vás už pár týdnů, hltám informace ze všech zdrojů, které se mi od vás dostanou, ať už jsou to webové stránky, fb nebo vaše nová knížka celostního zdraví, která je úžasná! Musím vám z celého srdce poděkovat za to, že jste a co všechno pro druhé děláte. Moc mi to pomohlo najít sama sebe a pochopit mnoho věcí, které mi byli skryty. Děkuji, děkuji, děkuji jste úžasní 🙏👏🥳
Roman Vintr
Miluško a Ivane děkuji Vám za Váš úžasný kurz. Otevřel mi oči a já poznala sama se i své blízké a lépe rozumím tomu, co se mi v životě děje. Už se z nepříjemných věcí nehroutím a neberu si je tak osobně. 🙂 Díky doplňkům od Calivity už nejsme téměř vůbec nemocní. A pokud přeci jen ano, za tři dny jsme zase fit. Díky Vašim praktickým radám a úkolům jsem dokázala přijmout nové návyky do svého života a začali se dít věci :-). Moc Vám děkuji! Hanka
Hana Pavlasová
Milí priatelia Miluška a Ivan! Ďakujem, že ste mi prišli do cesty a pomohli mi pochopiť pobyt a fungovanie života na našej Zemi. Žije sa mi ľahko i keď skúšky naďalej prichádzajú. Beriem ich ako nové poznanie a za všetko ďakujem. Začínam chápať obrovskú, nekonečnú Jednotu Vesmíru a vesmírnych svetov. Som zdravá, šťastná, pochopila som, že všetko je tak, ako má byť, úžasné a krásne. Prajem Vám, aby ste i naďalej zotrvali vo Vašom poslaní a za všetko ďakujem. S láskou a úctou Helena
Helena Filipčíková
Milá Miluško a Ivane, za váš kurz jsem velmi vděčná. Byl to pro mě spouštěč nekonečného procesu poznávání a uvědomování si sama sebe. Díky tomu jsem se zklidnila a přistupovala k sobě s větší schovívavostí. Vnímala jsem souvislosti a pomalu začala chápat, kdo jsem! Děkuji Vám velice za to co děláte!
Jana Kopuletá
Kurz základy celostního zdraví mi zcela změnil pohled na zdraví, léčbu a jak v našem těle vše souvisí. Dokáži teď mnohem lépe najít příčiny nemocí a odstranit je přírodní cestou, bez chemie, ale hlavně vím, jak jim předcházet.
Marie Vavrochová
Když jsem vstoupila do kurzu Základy celostního zdraví, bylo to, jako kdybych dostala obrázek k puzzlím, které jsem do té doby jen horko těžko skládala. Všechno, čím jsem si do té doby prošla, najednou dávalo mnohem hlubší smysl. Celostní přístup, sebepoznávání, hledání příčin zdravotních i osobních potíží a jejich řešení mě natolik pohltilo, že jsem po několika letech sebrala odvahu a sama začala pomáhat lidem podobným způsobem jako Miluška s Ivanem. Děkuju, že jste mi ukázali cestu a že jste i nadále mojí velkou inspirací!
Zuzana Hoffmannová
Ahoj Miluško a Ivane, jak víte, tak jsem ve Vašem kurzu poprvé a začínám informace pomalu vstřebávat, přestože mne to žene stále více a více dopředu na sobě pracovat. Každý den jsem na internetu a pouštím si Vaše videa a webináře, velice Vás obdivuji, že jste odhalili svůj životní příběh. Jsem ráda, že jsem se dostala na Vaše stránky a děkuji., jak nám pomáháte.
Zdeňka Holendová
Ahoj MI a všichni ostatní, když jsem vás poznala, tak jsem nasávala všechny informace, které přicházely, a snažila se dělat věci jinak a lépe. A pak jsem se nemohla rozhodnout, zda se přihlásit sem do Základů celostního zdraví. Ale ten pocit, když jsem se najednou rozhodla že ano, je nepopsatelný. Učím se měnit zažité vzorce chování, a začínají se objevovat první výsledky 😉 To, že nám MI umožnili přístup ke všem videím a webinářům, je úžasné. A postřehy z diskuzí jsou velice inspirativní 🙂 Děkuji MI a všem, kteří o sobě něco napíši!
Simona Zárybnická

Pět koleček a pár šipek ti může přinést zázrak!

Děláme si život složitější, než je. Přitom už dávné nauky nám stovky a tisíce let ukazují, že život může být jednoduchý. Na jeho pochopení postačí pár koleček a šipek. Stačí poznat, že všechno na světě je možno přiřadit k pěti principům, pěti energiím, pěti prvkům. A respektovat, že tyto prvky mají mezi sebou určité vztahy.

Metod k porozumění životu je mnoho. Používáme jich několik, a několik ti jich také ukážeme. Ale vždycky začneme jednou, kterou jsme si vybrali jako základní - pro svou relativní jednoduchost, ačkoliv je v ní obsažen \"celý život\". Jmenuje se Astrologie devíti planet. Není problém na ní pak postavit další poznávání, ale už jen použití jí samotné může do tvého života přinést zázraky!

Nepřeháníme. Je to zkušenost naše vlastní a už několika tisíc našich klientů..

Co v knize najdeš?

 • Nic není náhoda
  Pochopíš, o čem je život a uvidíš ho v celém konceptu
 • Vše se vším souvisí
  Zjistíš, jak vše spolu souvisí v životě, ve vztazích i v tvém těle
 • Diagnostické metody
  Najdeš sám sebe a příčinu svých nemocí podle jednoduchých diagnostických metod: Astrologie 9 planet, numerologie, psychosomatiky, krevních skupin, pohledové diagnostiky..
 • Přírodní léčba
  O detoxikaci, přírodním léčení, zdravém stravování, pohybové aktivitě
 • Prevence
  O dědičnosti a proč nečekat, že nás někdo druhý zachrání. A co máš dělat sám..

A ještě obrazem a slovem..

Jak určit skutečnou cenu knihy?

Jak ocenit šťastnější život? Nevíme..

485 Kč (19 EUR) se nám zdá jako dobrá cena.

BĚŽNÁ CENA
485 Kč
a pokud žiješ v zahraničí
19 EUR
0 objednávek prvního výtisku jsme odeslali.

Celkem 5000 knih!

Začni i TY žít ZDRAVÝ ŽIVOT na Těle, Duchu i Duši.

Teď HNED! Je na co čekat?

Pojďme být jednoduše zdraví, klidně i bez lékaře.

Formulář na předobjednávku knihy

Základy celostního zdraví

Do kolonky "JMÉNO",
napiš, prosíme, jen KŘESTNÍ JMÉNO,
Na PŘÍJMENÍ slouží kolonka "PŘÍJMENÍ".
Děkujeme za pochopení. 🙏