Dáme ti jednoduchý návod

na zdravé tělo plné živin,

kdy každá tvá buňka bude zářit vitalitou!

 • Jaké živiny potřebuje každá buňka našeho těla?
 • Z čeho vybírat živiny pro tvé buňky?
 • Jak mít silné a štíhlé tělo?
 • Co udělat, abys za 7 let měl nové tělo?

ZAJÍMÁ TĚ TO? 

Pak je důvod vyplnit dole objednávkový formulář!

Ani naše životní cesta nebyla vůbec jednoduchá.

I my a naše děti jsme byli často nemocní.

I my jsme se skoro rozvedli.

Našli jsme ale způsob, jak vše snadno pochopit

a také snadno udělat.

Dneska máme zdravotní karty v trezoru pojišťovny!

Nám trvalo 20 let

než jsme prošli tím, co ty můžeš znát hned teď

a vše najednou v kostce.

Ivan Matouš

Původně elektrotechnik a ateista.
Spoluautor a "levá hemisféra" Akademie celostního zdraví..
..kterého zdravotní a vztahové problémy dovedly k pochopení a přijetí celostního, trojjedinného pohledu na svět. Snaží se být průvodcem sobě a jiným lidem na cestě k Božství. K rozpomenutí se, že všichni jsme součástí jedné společné energie, které klidně můžeme říkat Bůh. K pochopení, že to rozpomínání probíhá vědomým prožíváním situací tady, ve "hmotném" světě, v reálném životě. Ve světě, kde naše duše k naší mysli hovoří prostřednictvím našeho těla. Dneska je "věřícím" člověkem, který je ale přesvědčený, že současná náboženství už by měla být nahrazena jiným pojetím duchovnosti. Je spolutvůrcem Akademie celostního zdraví. "Můj sen je o společnosti, které říkám duchovní komunismus. O komunitní společnosti, která není založena na materialismu a ekonomickém rovnostářství, ale na uvědomění si duchovní sounáležitosti každého s každým a všeho se vším. Na vědomí, že všichni jsme neoddělitelnou součástí jedno celku. Na vědomí, že co dělám tobě, dělám vlastně sobě, protože všichni jsme částečkami Boha, tak, jako každá naše buňka se částečkou našeho těla. Nevím, ve kterém životě se svého snu dočkám, ale vím jistě, že se ho dočkám. A považuji za dobré říkat o tom druhým lidem. Třeba se jim to zalíbí a sami na sobě(!) pro to něco málo udělají."

Mgr. Miloslava Matoušová

Původně speciální pedagog.
Spoluautorka a "pravá hemisféra" Akademie celostního zdraví.
Rozhodla se nepodílet se na nefunkčním školství, ale pomáhat "postiženým" dospělým. 20 let se zabývá zdravou výživou, alternativní léčbou nemocí, duchovními příčinami. Je vyznavačem jednoduchých souvislostí a metod, které může použít každý ve svém životě, aby mohl sám sebe učinit šťastným. Je propagátorkou a sama jde cestou ženské role. Pracuje s numerologií, astrologií devíti planet, pohledovou diagnostikou, irisdiagnostikou a dalšími diagnostickými metodami. Její zálibou je diagnostika vztahů a hledání východisek z problematických vztahů ke vztahů šťastným. Je spoluautorkou webu Empatia, on-line programů z Akademie celostního zdraví. "Mým snem je svět v lásce. Kde nebude bolest a trápení. Kde každý nechá druhého, ať jsi jde svým životem, jak sám potřebuje. Kde každý se bude ptát jen sám na sebe. A bude řešit jen sám sebe a s plným vědomím zodpovědnosti bude sám sebe měnit. K lásce bez podmínek. Věřím, že mohu inspirovat druhé lidi k tomu, aby udělali první krok."

Známe zkratku

která ti usnadní zlepšit zdraví svého těla rychleji.

A ty najednou pochopíš, proč jsi bez energie, nemocný a tvé tělo ti neslouží, jak bys chtěl. A dokonce

dostaneš klíč

jak to pochopení uvést do praxe jednoduše a rychle. Tvůj život se nasměruje ke zdraví a vitalitě!

Tvá jediná otázka pak bude:

“Proč jsem tohle nevěděl dřív?“

Jako spoustu ostatních účastníků kurzu ZCZ, tak i mě dostal zapálený přístup manželů Matoušových, který je opravdu k nezaplacení a čiší z něj opravdové nadšení. Je bezva, že se nebrání nás učit na vlastních příkladech ze svého osobního života. To mě dalo nejvíce, víc než spousta teoretických a pro mě tím často nepochopitelných popisů, které jsem nedokázala přenést do každodenního života. Spousta informací se ke mě již dostala jinak, ale častokrát až v podání Milunky nebo Ivana jsem pochopila, jak je to myšleno a jak s tou informací naložit dál. Lidský a velice stravitelný kurz. V tomhle případě to byly opravdu výhodně investované peníze. Ještě jednou díky.
Hanka Zahrádkováabsolventka kurzu
0 lidiček už shlédlo tento modul

Co v něm dostaneš?

3 video přednášky v lekcích

(i ve formě MP3 nahrávky a textu)

 • 1
  lekce: Proč potřebujeme živiny
 • 2
  lekce: Jaké potřebujeme živiny
 • 3
  lekce: Jak si živiny nakombinovat

Nebudeš v tom sám! Průběžně budeme spolu komunikovat, pomáhat si, povzbuzovat se.

Všechno procházet, kdy chceš a kolikrát chceš! Máš to totiž NAVŽDY!

Pokud nevíš, jestli tomu porozumíš,

NEVADÍ..!

Máš 7 dní na vrácení peněz!

Přitom vlastně dostaneš celý obsah kurzu!

Přesto ti vrátíme všechny peníze, pokud usoudíš,
že ti kurz nedává dostatečně užitečné informace.

Nebudeme se na nic ptát, prostě jen řekneš:
\"Nic mi to nedává, chci vrátit peníze.\"

Pojďme si to shrnout:

 • 1
  3 lekce
 • 2
  3 doplňkové texty
 • 3
  Naší plnou podporu ještě měsíc po skončení kurzu
 • 4
  Garance spokojenosti - nic neriskuješ
 • 5
  Zkušenosti mnoha dalších účastníků
 • 6
  Doživotní přístup do členské sekce

Možná máš ještě nějaké otázky? Třeba..

Co když vám nebudu rozumět, co potom?

Jsme ti k dispozici po celou dobu kurzu, na každou otázku, co ti nebude v kurzu jasné, ti téměř obratem odpovíme. U každé lekce máš možnost se ptát. Na on-line kurzech je parádní, že se odpovědi s radostí ujímají ostatní účastníci kurzu a velice rádi sdílí svůj názor, svůj postřeh, podávají svou pomocnou ruku. A i kdyby se náhodou stalo, že stejně nebudeš rozumět ničemu, tak máš možnost 7 dní kurz prohlídnout, zkusit si to, a pokud ti nic nedá, vrátíme ti všechny peníze - i když už jsi všechno viděl.

Bude kurz jen o těle, nebo i o dalších, třeba duchovních pohledech?

Jsme experti na celostní přístup ke zdraví, tj. na přírodní léčbu těla, mysli i duše. Víme, že to nejde oddělit, a tak vždycky ve všech našich kurzech ctíme tuto trojjedinnost a vždy učíme, jak se postarat o všechny tři složky. Jsme přesvědčeni, že jinak nemá smysl cokoliv předávat a učit. Takže ANO. Dostanete návody, jak vmít zdravé tělo na všech třech úrovních.

Kdy kurz začíná a kdy končí?

Kurz začíná pro tebe okamžikem, kdy na náš účet dorazí platba za objednávku a automatický systém ti vygeneruje a emailem pošle přihlašovací údaje. Ve členské sekci dostaneš celý obsah najednou a budeš jej mít k dispozici navždycky! 🙂
0 jedinečných lidí z našich kurzů už ví,
že nám můžeš věřit!
"Ahoj MI, původně jsem váhala, zda si váš kurz koupit, ale v nitru mě to děsně zajímalo a lákalo, a hlavně v tu dobu mi bylo už dost blbě psychicky i fyzicky, takže jsem vyslyšela svůj vnitřní hlásek, že je to obrovská možnost, jak začít něco reálně dělat a vzít konečně život do svých rukou. A tak jsem do toho šla, sice s obavou, ale šla a pak se začaly teda dít věci … pochopila jsem, že nikdo jiný za mě nic nemůže udělat a že je to jen moje rozhodnutí, jak se k situacím a lidem postavím, jestli je to pro mě trápení nebo výzva, kterou pro sebe využiju a posunu se tím dál. Najednou mi došlo, že jsem štěstí a lásku hledala v druhých a že jsem na nich byla závislá a upínala se k nim a mnohdy tím dusila sebe i je. Došlo mi, že za mými vztahy stál vztek na tátu, že umřel, když jsem byla malá a nejvíc ho potřebovala a že jsem mu to vlastně celou tu dobu neodpustila. A pak se stalo, že jsem to všechno strávila a najednou se ten vztek rozplynul a ze mě spadlo obrovský břemeno,co mě tížilo roky. Změnil se můj přístup k chlapům a 2 vztahy jsem dokázala dát do pořádku tak,že jsme dnes spolu schopni komunikovat a je to fain. Díky tati. Pak jsem začala dle rad Milušky brát potravinové doplňky a vše se zase posunulo o kus dál. Skládám sama sebe jako puzzle a je to děsně zajímavá hra... Takže díky, Milušce i Ivanovi,Vám všem, že jste tu se mnou a taky sobě, že jsem to dokázala. S láskou a zase s úsměvem"
MARTINA JÍCHOVÁ
"Vsechny zdravim, pro me je projekt Milusky a Ivana Matousovych neco jako NOVY ZAKON, BIBLE, tohle by vsichni meli znat, my lidi rikame, ze zivot je komplikovany,faktem je, ze my lidi jsme komplikovani resp. si zivot komplikujeme,ten kdo nas vymyslel to tak udelal schvalne, abychom se v tom pitvali tak dlouho, az nam to dojde, ze podstata vseho je hledat ze vnitr ven a nikdy ne naopak. Kazdopadne jsem vdecna a pysna na to, ze Matousovic nasli tu odvahu a dali do kupy ty nejpodstatnenjsi informace, tak logicky vysvetlene a krasne srozumitelne, aby kazdy mohl pochopit a uvedomit si smysl naseho byti jako takoveho. Vsichni se v tom nejak placame, i kdyz tak nevypadame a co i velice ocenuji, ze konecne nasel nekdo odvahu odhodit masky (ktere si cely zivot navlekame a mame jich hned nekolik, vsak to vsichni dobre znate) a vsechno nahrat a sepsat a podilet se s ostatnimi… Takze vzhuru k super zitrkum, pac uz to bude jenom lepsi. Diky Matousovic mate moznost videt veci tak jasne, budeme se vam lepe dychat, zacnete tancovat a milovat vic, vnimat veci, ktere jste doposud nevnimali, napovrch vyjdou veci, ktere uz dlouho v sobe nosite, aniz byste si to uvedomovali.mZadne sarlatanstvi, sekta, nabozenstvi a podobne nesmysly,o tom Matousovic projekt neni, jsou to dva lide, kteri pochopili zivotni PRAVDU!! :)))"
PETRA TEHANOVÁ
„Pane Bože, děkuji ti za tak geniální a přitom úžasně jednoduché a logické souvislosti, které jsi nám poskytl. A za oba svoje průvodce. Děkuji vám, moji milí MI – všechno to dává smysl a v té jednoduchosti je přitom tolik síly! Jako jsem před časem zvládla svoji ne-lásku bez onkologie (jsem voda a řídí mě země, která mě učí mít dávání a braní v rovnováze), stejně tak se těším, jak pomůžu svému srdíčku.“
EVA ŠUSTR
"Ahoj MI, díky za to, že jste se stali světlem, které mi ukázalo, co dělám špatně. Už skoro 20 let jsem takovým „hledačem“ svého úkolu v tomto životě. Absolvovala jsem za tu dobu spoustu kurzů (hlavně duchovně zaměřených). Nemůžu říct, že by to bylo k ničemu, z každého jsem si něco odnesla, ale připadám si stále jen takový teoretik. Mám spoustu informací, ale co s tím? Když jsem zjistila, že „duchovno“ nefunguje tak, jak jsem si představovala, zkusila jsem asi před půl rokem změnu stravy (poradna doktora Fořta). Podařilo se mi zhubnout, přestala jsem mít těžké nohy. Díky Vám jsem si uvědomila, že všechny tyto „aktivity“ jsem prováděla každou samostatně a mysli jsem se nevěnovala vůbec. Takže to nemohlo fungovat. Díky Vám přišlo teprve to „AHA“! Takže ještě jednou moc děkuji."
MILANA PTÁČKOVÁ
"Ahoj Miluško a Ivane, chci Vám moc poděkovat za vše co mi váš kurz do ted objasnil! A skutečně teď vidím mnohé dříve dramatické okamžiky ve svém životě z úplně jiného úhlu pohledu a nic není již dráma. Můj život dostal najednou úplně nový směr, vidím vše jinak, mám radost ze života! A to před zhruba 15 lety jsem byla úplně na dně a přemýšlela dokonce o sebevraždě! Nyní je pro mně každý den krásný a jednoduše užívám si života! DÍK. S láskou"
IVA ONDRÁŠKOVÁ
"Milá Miluško!! Před kurzem jsem to měla úplně jinak… Cítím obrovskou změnu, vidím vše najednou jinak. Nerozčiluji se,usmívám na každého a myšlenky mám úplně jiné! Užívám si každý den..mám radost. A navíc! Výsledky krevních testů jsou lepší… Život je prostě krásný… Děkuji děkuji děkuji."
ROMANA KELEMENOVÁ

Tak, je čas na činy! 🙂

Přečti si Obchodní podmínky,

VYPLŇ FORMULÁŘ

a pojď do členské sekce!

Buďme jednoduše zdraví i bez lékaře.

Na těle, duchu i duši.

Howgh!