Vytvořené odpovědi

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Reference #927
  Hanka Z.
  Účastník

  Jako spoustu ostatních účastníků kurzu ZCZ, tak i mě dostal zapálený přístup manželů Matoušových, který je opravdu k nezaplacení a čiší z něj opravdové nadšení. Je bezva, že se nebrání nás učit na vlastních příkladech ze svého osobního života. To mě dalo nejvíce, víc než spousta teoretických a pro mě tím často nepochopitelných popisů, které jsem nedokázala přenést do každodenního života. Spousta informací se ke mě již dostala jinak, ale častokrát až v podání Milunky nebo Ivana jsem pochopila, jak je to myšleno a jak s tou informací naložit dál. Lidský a velice stravitelný kurz. V tomhle případě to byly opravdu výhodně investované peníze. Ještě jednou díky. Hanka

  odpověď na: Proč tu jsem a co tu hledám #621
  Hanka Z.
  Účastník

  Proč tu jsem?
  Protože jsem před pár lety ztratila smysl života. Tedy tenkrát jsem si to myslela. Když člověk ztratí smysl života, musí si najít nový, jinak je konec. A tak jsem hledala a stále hledám a nalézám tak zajímavé souvislosti, že už nemohu přestat. Je toho ale víc, co mě sem postupně dovedlo. Třeba věta mého gynekologa: „Už vám nemohu nijak víc pomoci. Teď už je to jen na vás.“ Věčně nemocné děti, neustálý strach z nemocí a nehod, potřeba nezatěžkat druhé manželství zbytečnými chybami, vylepšení zdravotního stavu, to všechno vyústilo v touhu, vzít svůj život do vlastních rukou a nenechat se uvláčet tzv. náhodnými okolnostmi.
  Velmi zajímavé bylo pro mě například zjištění, že knihy, které jsem už pěkných pár let měla v knihovně a které jsem kdysi odložila jako nesouvislé a bláznivé bláboly, mi najednou začaly dávat smysl a hltala jsem je do posledního písmenka. Stejně hodlám naložit i s tímto kurzem.

  odpověď na: Technické a organizační záležitosti #591
  Hanka Z.
  Účastník

  Tak už jsem taky bez problému 🙂

  odpověď na: Technické a organizační záležitosti #590
  Hanka Z.
  Účastník

  Prosím, mám stejný problém jako Věra a informace mi bohužel žádná nepřišla. Jak profil vyplnit, aby se objevilo jméno a ne email?
  Děkuju. Hanka

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)