Vytvořené odpovědi

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Seznamte se #1413

  Ahoj, všichni
  Jmenuji se Karolina,je mi 45 let ( dřevo ), mám dva kluky 23 a 21 let, muže se kterým jsme to po krizi dali zase dohromady, ale až poté, co jsem sama na sobě zapracovala a konečně vím kdo jsem a co chci a kam jdu, jinak bych to asi neustála.
  Jak říkám, zatím je to dobré a když nebude, tak už vím, jak na tom pracovat a co dělat a jsem moc vděčná za cestu, kterou jsem ušla.
  Moc se těším na tento kurz, protože to budou další informace do mé skládanky a další informace, které potřebuji, moc bych se tomu ráda věnovala i profesionálně, protože je to cesta, kterou bych chtěla jít, protože funguje.
  Tak se moc těším na cestu s Vámi.
  Karolina

  odpověď na: Proč tu jsem a co tu hledám #1412

  Ahoj, já se jmenuji Karolina a vstoupila jsem do kurzu po dlouhé době, ale to nevadí, protože jsem mezitím ušla svou dlouhou cestu za poznáním sama sebe a jsem si za to moc vděčná. Udělala jsem si masérskou školu a po práci masíruju, a protože za mnou chodí různí lidé, tak jsem potřebovala víc vědět o tom, jak to vše funguje souvisí a protože jsem si udělala kurz reflexní terapie a tam jsem se seznámila s pentagramem, ale pořád jsem mu moc nerozuměla a až po shlédnutí astrologie 9 planet mi pomalu vše začíná docvakávat a vidím, že to funguje a vše se vším souvisí, tak jsem se rozhodla, že toto je můj směr a tím chci jít dál, tak jsem se 1.9. přihlásila jako děti do školy, tak já do té své. Jsem tu, moc se těším a jsem vděčná, že jsem v klubu.
  Tak Vás všechny moc a moc zdravím a moc se těším.
  Karolina

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)