Věříš, že KAŽDÉ své NEMOCI můžeš POROZUMĚT?

Nechceš už potlačovat příznaky, ale chceš znát skutečnou příčinu?

A CHCEŠ VĚDĚT, co můžeš UDĚLAT VÍC, než jen navštívit lékaře?

Ukážeme ti to na příbězích ze života našich klientů..

Dovedeš si představit,

že by mohlo
existovat jenom 5 nemocí?

Že žádná nepřijde náhodou,
ale žádnou mít nemusíš?

Přes 25 let už tím žijeme!

Řekneme i TOBĚ,

jak je to možné!

Jestli máš chuť, pojď si nejdříve trochu pohrát 😎

CHCEŠ tedy ukázat, jak rozšifrovat svou nemoc?

Pokud ano, klikni na žluté tlačítko a POJĎ s námi DÁL!

Budeš žasnout, co všechno MŮŽEŠ dokázat!

UPOZORNĚNÍ

ŽÁDNOU Z INFORMACÍ NA TOMTO WEBU

NELZE BRÁT JAKO LÉKAŘSKÉ DOPORUČENÍ

ANI NEMÁ NAHRADIT ODBORNOU ZDRAVOTNÍ PÉČI!

Jsou zde popisy nauk a metod, starých stovky i tisíce let a příklady jejich možného použití, které jsme se od roku 1996 rozhodli nejen studovat, ale i aplikovat ve svém životě. A své dobré zkušenosti dále sdělovat, protože v nich vidíme smysl a možnost pro zlepšení života každého člověka.
Zda, do jaké míry a jakým způsobem je přijmeš nebo nepřijmeš do svého života ty, je pouze a jedině tvoje svéprávné rozhodnutí a my ani nikdo jiný za něj nemůže přebírat zodpovědnost!

Máme pro tebe připravenou

"CELOSTNÍ ZDRAVOTNÍ KARTU"

Ty si ji sám s naším návodem vyplníš a hned uvidíš skutečnou příčinu svých problémů!

ALE VŠECHNO POPOŘÁDKU..

Nejdříve ti ukážeme pět příběhů,

příkladů z naší více než dvacetileté praxe:

 • 1
  Příběh Mirky (8.3.1973)
  O antidepresivech, antikoncepci a snížené funkci štítné žlázy..

Začátek příběhu

 • 2
  Příběh Katky (5.8.1983)
  O bronchitidě, kašli a astma dítěte. O seberealizaci na mateřské..

Začátek příběhu

 • 3
  Příběh Zdeňka (16.7.1967)
  O chřipce, infekci, zánětech v těle, zácpě, překyselení, imunitě, vyrážce a nekomunikaci o pocitech..

Začátek příběhu


 • 4
  Příběh Jarky (17.10.1951)
  O bolesti za krkem a pod žebry, nadýmání a trávicích potížích, o děložním čípku, vypadávání vlasů a "páchání dobra"..

Začátek příběhu

 • 5
  Příběh Věrky (26.2.1990)
  O partnerských vztazích, zánětech močových cest, výtocích, křečových žílách, studených rukách, černé barvě a antikoncepci..

Začátek příběhu

 • A co TVŮJ příběh?
  I na něj se jednou dostane..

Pokud tě zajímá pokračování příběhů, 
budeš si moci současně pustit naši meditaci

Jsem zdravý


Zaujalo tě to?

Jsou to jen střípky z naší dlouholeté praxe.

Podle použitých prastarých nauk,

podle celostního přístupu k životu a tedy i zdraví,

si všechna onemocnění "přitahujeme",
protože je z nějakého důvodu potřebujeme!

Naše chování, jednání, postoje, vztahy, pracovní realizace,
stravování a mnoho dalšího – se odráží na našem zdraví.
Tedy souvisí to s našimi nemocemi.
Ať je to rýma nebo rakovina.

A to je dobrá zpráva!
Protože tedy záleží především na nás,

zda budeme nemocní nebo ne!

A co třeba genetické předpoklady? Říkáš si..
Jsou to tělesné dispozice, které jsme si do tohoto života záměrně přinesli a mají svou úlohu. Jsou tu proto, abychom s nimi pracovali, proto, aby nám pomáhaly.

Ukážeme ti postupy, jak lze zjistit, proč máš nějaký
problém zdravotní nebo vztahový.

Smyslem je najít jeho skutečnou příčinu, nikoliv jen příznak.

A dozvíš se některé možnosti, jak se jej zbavit!

ALE - CHCE TO ODVAHU - DOZVĚDĚT SE PRAVDU.
Někdy nemusí být příjemná.. 😉

Pokud nás ještě neznáš..

Ivan Matouš

Původně elektrotechnik a ateista.
Dnes nadšený propagátor celostního přístupu k životu.
Spoluautor a "levá hemisféra" Akademie celostního zdraví..
..kterého zdravotní a vztahové problémy dovedly k pochopení a přijetí celostního, trojjedinného pohledu na svět. Snaží se být průvodcem sobě a jiným lidem na cestě k sobě, tedy k Božství. K rozpomenutí se, že všichni jsme součástí jedné společné energie, které klidně můžeme říkat Bůh. K pochopení, že to rozpomínání probíhá vědomým prožíváním situací tady, ve "hmotném" světě, v reálném životě. Ve světě, kde naše duše k naší mysli hovoří prostřednictvím našeho těla. Dneska je "věřícím" člověkem, který je ale přesvědčený, že současná náboženství už by měla být nahrazena jiným pojetím duchovnosti. Je spolutvůrcem Akademie celostního zdraví. "Můj sen je o komunitní společnosti, která není založena na materialismu a ekonomickém rovnostářství, ale na uvědomění si duchovní sounáležitosti každého s každým a všeho se vším. Na vědomí, že všichni jsme neoddělitelnou součástí jedno celku. Na vědomí, že co dělám tobě, dělám vlastně sobě, protože všichni jsme částečkami Boha, tak, jako každá naše buňka se částečkou našeho těla. Nevím, ve kterém životě se svého snu dočkám, ale vím jistě, že se ho dočkám. A považuji za dobré říkat o tom druhým lidem. Třeba se jim to zalíbí a sami na sobě(!) pro to něco málo udělají."

Mgr. Miloslava Matoušová

Původně speciální pedagog.
Dnes nadšená propagátorka celostního přístupu k životu.
Spoluautorka a "pravá hemisféra" Akademie celostního zdraví.
Rozhodla se nepodílet se na nefunkčním školství, ale pomáhat "postiženým" dospělým. 20 let se zabývá zdravou výživou, alternativní léčbou nemocí, duchovními příčinami. Je vyznavačem jednoduchých souvislostí a metod, které může použít každý ve svém životě, aby mohl sám sebe učinit šťastným. Je propagátorkou a sama jde cestou ženské role. Pracuje s numerologií, astrologií devíti planet, pohledovou diagnostikou, irisdiagnostikou a dalšími diagnostickými metodami. Její zálibou je diagnostika vztahů a hledání východisek z problematických vztahů ke vztahů šťastným. Je spoluautorkou webu Empatia, on-line programů z Akademie celostního zdraví. "Mým snem je svět v lásce. Kde nebude bolest a trápení. Kde každý nechá druhého, ať jsi jde svým životem, jak sám potřebuje. Kde každý se bude ptát jen sám na sebe. A bude řešit jen sám sebe a s plným vědomím zodpovědnosti bude sám sebe měnit. K lásce bez podmínek. Věřím, že mohu inspirovat druhé lidi k tomu, aby udělali první krok."

Pět koleček a pár šipek může přinést zázrak!

Děláme si život složitější, než je. Přitom už dávné nauky nám stovky a tisíce let ukazují, že život může být jednoduchý. Na jeho pochopení postačí "pár koleček a šipek". Stačí poznat, že všechno na světě je možno přiřadit k pěti principům, pěti energiím, pěti prvkům. A respektovat, že tyto prvky mají mezi sebou určité vztahy.

Metod k porozumění životu je mnoho. Používáme jich několik, a několik ti jich také ukážeme. Ale vždycky začneme jednou, kterou jsme si vybrali jako základní - pro svou relativní jednoduchost, ačkoliv je v ní obsažen "celý život". Jmenuje se Astrologie devíti planet. Nebo také japonská numerologie. Není problém na ní pak postavit další poznávání, ale už jen použití jí samotné může do tvého života přinést doslova zázraky! Alespoň nám se to bez přehánění stalo.

Je to zkušenost naše vlastní a už několika tisíc lidí, jen co my známe..

Tento program shlédlo už 0 lidiček.
Můžeš se k nim přidat i TY!
Miluško a Ivane děkuji Vám za Váš úžasný kurz. Otevřel mi oči a já poznala sama se i své blízké a lépe rozumím tomu, co se mi v životě děje. Už se z nepříjemných věcí nehroutím a neberu si je tak osobně. 🙂 Díky doplňkům od Calivity už nejsme téměř vůbec nemocní. A pokud přeci jen ano, za tři dny jsme zase fit. Díky Vašim praktickým radám a úkolům jsem dokázala přijmout nové návyky do svého života a začali se dít věci :-). Moc Vám děkuji! Hanka
Hana Pavlasová
Milí priatelia Miluška a Ivan! Ďakujem, že ste mi prišli do cesty a pomohli mi pochopiť pobyt a fungovanie života na našej Zemi. Žije sa mi ľahko i keď skúšky naďalej prichádzajú. Beriem ich ako nové poznanie a za všetko ďakujem. Začínam chápať obrovskú, nekonečnú Jednotu Vesmíru a vesmírnych svetov. Som zdravá, šťastná, pochopila som, že všetko je tak, ako má byť, úžasné a krásne. Prajem Vám, aby ste i naďalej zotrvali vo Vašom poslaní a za všetko ďakujem. S láskou a úctou Helena
Helena Filipčíková
Milá Miluško a Ivane, za váš kurz jsem velmi vděčná. Byl to pro mě spouštěč nekonečného procesu poznávání a uvědomování si sama sebe. Díky tomu jsem se zklidnila a přistupovala k sobě s větší schovívavostí. Vnímala jsem souvislosti a pomalu začala chápat, kdo jsem! Děkuji Vám velice za to co děláte!
Jana Kopuletá
Kruz základy celostního zdraví mi zcela změnil pohled na zdraví, léčbu a jak v našem těle vše souvisí. Dokáži teď mnohem lépe najít příčiny nemocí a odstranit je přírodní cestou, bez chemie, ale hlavně vím, jak jim předcházet.
Marie Vavrochová
Když jsem vstoupila do kurzu Základy celostního zdraví, bylo to, jako kdybych dostala obrázek k puzzlím, které jsem do té doby jen horko těžko skládala. Všechno, čím jsem si do té doby prošla, najednou dávalo mnohem hlubší smysl. Celostní přístup, sebepoznávání, hledání příčin zdravotních i osobních potíží a jejich řešení mě natolik pohltilo, že jsem po několika letech sebrala odvahu a sama začala pomáhat lidem podobným způsobem jako Miluška s Ivanem. Děkuju, že jste mi ukázali cestu a že jste i nadále mojí velkou inspirací!
Zuzana Hoffmannová
Přesně před rokem, když jsem hledala způsob, jak napravit hroutící se partnerský vztah, jsem na internetu narazila na stránky Empatia. Objednala jsem si Ebook Harmonické vztahy podle A9P a knížku Numerologie v praxi. Něco mi to dalo, ale pořád to nebylo ono. Asi po 8 měsících jsem se přihlásila do kurzu Žena je láska a tam mi to konečně vše do sebe zapadlo. Byl tam návod, jak porozumět sama sobě a jak se na základě toho začít měnit. Protože je jen jedna cesta k lásce - a to je změna sebe sama. Pak jsem absolvovala ještě 3 další kurzy a jsem za každý z nich vděčná. Miluška a Ivan vysvětlují vše srozumitelně, lidsky a láskyplně. A že to funguje, mohu jen potvrdit. Můj vztah s manželem je moc hezký a i ostatní vztahy jsou podstatně lepší.
Šárka Krupníková
Ahoj Miluško a Ivane, jak víte, tak jsem ve Vašem kurzu poprvé a začínám informace pomalu vstřebávat, přestože mne to žene stále více a více dopředu na sobě pracovat. Každý den jsem na internetu a pouštím si Vaše videa a webináře, velice Vás obdivuji, že jste odhalili svůj životní příběh. Jsem ráda, že jsem se dostala na Vaše stránky a děkuji., jak nám pomáháte.
Zdeňka Holendová
Ahoj MI a všichni ostatní, dyž jsem koupila e-book Harmonické vztahy, tak jen jsem nasávala všechny informace, které přicházely, a snažila se dělat věci jinak a lépe. A pak jsem se nemohla rozhodnout, zda se přihlásit sem. Ale ten pocit, když jsem se najednou rozhodla že ano, je nepopsatelný. Učím se měnit zažité vzorce chování, a začínají se objevovat první výsledky 😉 To, že nám MI umožnili přístup ke všem videím a webinářům, je úžasné. A postřehy z diskuzí jsou velice inspirativní 🙂 Děkuji MI a všem, kteří o sobě něco napíši!
Simona Zárybnická

Můžeš i TY žít ZDRAVÝ ŽIVOT

na Těle, Duchu i Duši.

Klikni na žluté tlačítko:

Pojďme být jednoduše zdraví, klidně i bez lékaře.

Miluška a Ivan Matoušovi