Videa a záznamy webinářů

Podívej se na ukázky videí

Kompletní videa jsou přístupná tomu,

kdo si stáhl TEST ZDRAVÍ na úvodní stránce.

Kdo si jej zatím nestáhl,
bude po kliknutí na odkazy nejdříve přesměrován na Úvodní stránku.

Pak se mu spustí automatický proces postupného uvolňování videí
na základě odkazů v emailech.

Povídání pro ty, kteří se touží stát vědomou bytostí a přestat být obětí náhod, okolností, nemocí a lékařů, a chtějí vzít zodpovědnost za sebe, své zdraví i za celý svůj život do vlastních rukou.

Ano, zdá se to neuvěřitelné, ale je to skutečně jedna z možností. Lidské tělo je geniální. Má na sobě mnoho různých "displejů", kterými nám oznamuje, že v něm není něco v pořádku.

Nechceme bojovat se současným systémem zdravotnictví, ale nechceme se na něm ani podílet! Nechceme jej ale ani podporovat. Nechceme být vazaly pojišťoven a farmaceutických firem. Obětí druhého nejvýnosnějšího byznysu se strachem!

Postupně jsme si poslechli 4 báječné hosty, experty, jedinečné osobnosti, které změnili od základu svůj život, protože se odhodlali jej vzít do svých rukou. A udělat změnu.

A s dalšími hosty jsme si povídali na podobné téma - jak přemoci strach ze změny a jak je potřeba pomoci a vedení učitelů a koučů, abychom se dokázali na život podívat jinýma očima. Protože naše pohledy nás dovedly tam, kde jsme. A pokud nám to nevyhovuje, potřebujeme ukázat jiné, abychom vykročili jiným směrem.